Podziel się z nami swoją opinią!

Nasza

Misja

"Bądź miarą jakości. Pewni ludzie nie są przyzwyczajeni do
środowiska gdzie wymagana jest doskonałość."

Steve Jobs

Co robimy?

Mojekspert.pl to nowoczesny portal branży Fin/Legal Tech oraz najszybciej rozwijająca się wyszukiwarka ekspertów z dziedzin prawa i finansów w Polsce, jej nadrzędnym celem jest pomoc w znalezieniu prawników, doradców finansowych, agentów ubezpieczeniowych, biur rachunkowych z całej Polski przy wykorzystaniu zaawansowanych opcji dopasowania eksperta w poszczególnych aspektach jego pracy i lokalizacji.

Poszukiwanie pomocy prawnej oraz finansowej jest procesem bardzo czasochłonnym i trudnym zarówno przy wykorzystaniu wyszukiwarki google jak i poprzez pytanie znajomych/przyjaciół. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy ułatwić i przyspieszyć ten proces. Serwis mojekspert.pl umożliwia osobom poszukującym specjalisty zapoznanie się między innymi z szeroką ofertą usług oferowanych przez eksperta oraz z informacjami takimi jak opinie klientów. Ponadto z poziomu profilu klient może w prosty i szybki sposób skontaktować się z ekspertem - wysyłając email lub dzwoniąc.

Dzięki mojekspert.pl znalezienie pomocy w takich dziedzinach jak finanse i prawo zyskało zupełnie nowy wymiar, dzięki naszej wyszukiwarce znalezienie ekspertów z obu tych dziedzin stało się szybsze niż kiedykolwiek a ponadto bezpieczniejsze. Bazując na opiniach klientów oraz publikacjach ekspertów w kilka chwil ocenisz profesjonalizm oraz doświadczenie specjalisty. Nowoczesna wyszukiwarka zapewnia dostęp do dużej ilości informacji w jednym miejscu. Wystarczy że wybierzesz kogo i gdzie szukasz a system zrobi resztę za Ciebie. W kilka chwil znajdziesz osobę która zabezpieczy Ciebie i Twoją rodzinę w dwóch najważniejszych aspektach życia: prawnym oraz finansowym. Osoby poszukujące ekspertów, korzystając z naszej wyszukiwarki nie ponoszą żadnych kosztów, dzięki czemu mogą w prosty, bezproblemowy a jednocześnie darmowy sposób znaleźć eksperta, który rozwiąże dany problem.

Dlaczego nasza wyszukiwarka zrzesza tylko najlepszych ekspertów?

Specjaliści dzięki modułowi publikowania artykułów mogą uświadamiać użytkowników na tematy obowiązujących przepisów oraz zagadnień prawnych i finansowych. Ponadto mogą edukować społeczeństwo w tych dwóch dziedzinach pozwalając tym samym zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy na poszukiwaniu pomocy do rozwiązania danego problemu.
Dzięki takim publikacjom użytkownicy poszukujący eksperta w swojej okolicy mają ułatwione zadanie - gdyż kto jak nie autor publikacji zna opisany problem w danej dziedzinie?

Pytania do ekspertów

mojekspert.pl umożliwia szybką bezproblemową komunikację z ekspertem. Poprzez zadanie pytania w formularzu uzyskamy odpowiedź na interesujące nas zagadnienie w kilka godzin od jego napisania. Tak działają eksperci w naszym serwisie.

Zespół

mojekspert.pl jest tworzony przez pasjonatów marketingu oraz branży IT. Jednak głównym motorem napędowym są użytkownicy. To dzięki waszym opiniom i sugestiom rozwijamy się we właściwym kierunku, tworząc narzędzie budowane według Waszych wymagań realizujące Wasze potrzeby. Dziękujemy!

Wiadomość