Podziel się z nami swoją opinią!
Ubezpieczenia
Komentarze0

Bezpłatne leczenie za granicą

2018.09.04
by
Bezpłatne leczenie za granicą

Ubezpieczenie turystyczne Globtroter - Bezpłatne leczenie za granicą

Wykupując ubezpieczenie turystyczne przed wyjazdem za granicę, liczymy na bezpłatne leczenie oraz pełną pomoc ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego w sytuacji pogorszenia się naszego stanu zdrowia, ale czy zawsze taka pomoc jest dla nas bezpłatna?

W Polsce nietrudno jest zaopatrzyć się w dobre ubezpieczenie turystyczne, aby w przypadku pobytu w szpitalu za granicą mieć bezpłatne leczenie i nie płacić za hospitalizację oraz wszystkie niezbędne zabiegi i operacje, a takie standardowe ubezpieczenie turystyczne oferowane przez większość towarzystw powinno pokrywać koszty hospitalizacji i niezbędnych zabiegów do wysokości sumy ubezpieczenia na polisie.

Ale co w sytuacji, gdy chcemy udać się do lekarza, czy w tym przypadku też możemy liczyć na to, iż towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty wizyt lekarskich i przepisanych nam medykamentów?
Tutaj sprawa się już nieco komplikuje, ponieważ znaczna większość towarzystw ubezpieczeniowych nakłada na ubezpieczonych limit wydatków na leczenie, które muszą oni pokryć z własnej kieszeni. Taki limit to najczęściej ok.25$, a jeżeli takich wizyt lekarskich np. kontrolnych będziemy mieć więcej niż jedną, wtedy zapłacimy proporcjonalnie więcej.

A jak wygląda sprawa przepisanych nam podczas wizyt lekarskich medykamentów?
Więcej >>>Globtroter - Bezpłatne leczenie za granicą

 

Dołącz do dyskusji

Komentarze0
Wiadomość